Нова назва Колишня назва Тип Регіон Район Постанова ВРУ
Албат Куйбишеве смт АР Крим Бахчисарайський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Отарчик Новоульяновка с. АР Крим Бахчисарайський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Актачи Фурмановка с. АР Крим Бахчисарайський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Бочала Ударне с. АР Крим Білогірський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Султан-Сарай Ульяновка с. АР Крим Білогірський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Кучук-Алкали Завіт-Ленінський с. АР Крим Джанкойський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Орак-Аджи Комсомольське с. АР Крим Джанкойський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Житомирське Ларине с. АР Крим Джанкойський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Бай-Кончек Октябр с. АР Крим Джанкойський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Тархан-Сунак Островське с. АР Крим Джанкойський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Мішен-Найман Совєтське с. АР Крим Джанкойський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Конурча Суботник с. АР Крим Джанкойський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Джадра-Шейх-Елі Ударне с. АР Крим Джанкойський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Іслям-Терек Кіровське смт АР Крим Кіровський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Умют Калініне с. АР Крим Красногвардійський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Іраде Комунари с. АР Крим Красногвардійський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Борангар Красний Партизан с. АР Крим Красногвардійський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Курман Красногвардійське смт АР Крим Красногвардійський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Старий Млин Краснознам’янка с. АР Крим Красногвардійський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Кир-Байлар Ленінське с. АР Крим Красногвардійський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Біюк-Онлар Октябрське смт АР Крим Красногвардійський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Давчи Ульяновка с. АР Крим Красногвардійський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Нейшпроцунг Чапаєве с. АР Крим Красногвардійський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Мирза-Кояш Красноармійське с. АР Крим Красноперекопський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Яни Капу Красноперекопськ м. АР Крим Красноперекопський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Ас Пролетарка с. АР Крим Красноперекопський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Каракуль Совхозне с. АР Крим Красноперекопський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Катирлез Войкове с. АР Крим Ленінський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Кара-Кую Іллічеве с. АР Крим Ленінський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Карса Кірове с. АР Крим Ленінський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Єди-Кую Леніне смт АР Крим Ленінський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Полтавське Ленінське с. АР Крим Ленінський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Китай Лібкнехтівка с. АР Крим Ленінський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Мелек-Чесме Октябрське с. АР Крим Ленінський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Бюйтен Фрунзе с. АР Крим Нижньогірський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Айбар Войкове с. АР Крим Первомайський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Орман-Аджи Калініне с. АР Крим Первомайський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Кучук-Бораш Октябрське с. АР Крим Первомайський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Кият Островське с. АР Крим Первомайський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Дер-Емес Правда с. АР Крим Первомайський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Девлет-Алі Свердловське с. АР Крим Первомайський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Бешуйлі-Іляк Стахановка с. АР Крим Первомайський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Біюк-Бораш Фрунзе с. АР Крим Первомайський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Боташ Чапаєве с. АР Крим Первомайський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Татиш-Конрат Аврора с. АР Крим Роздольненський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Кереїт Комунарне с. АР Крим Роздольненський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Бюйтен Котовське с. АР Крим Роздольненський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Коджалак Красноармійське с. АР Крим Роздольненський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Тавкель-Найман Ульяновка с. АР Крим Роздольненський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Багайли Фрунзе с. АР Крим Сакський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Мамут-Бай Фурманове с. АР Крим Сакський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Яни Кьогенеш Шаумян с. АР Крим Сакський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Бакачик-Кият Комсомольське смт АР Крим Сімферопольська м-р 1352-VIII від 12.05.2016 *
Бура Лазарівка с. АР Крим Сімферопольський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Джолман Піонерське с. АР Крим Сімферопольський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Темир-Ага Совхозне с. АР Крим Сімферопольський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Киянли Іллічеве с. АР Крим Совєтський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Новий Цюріхталь Красногвардійське с. АР Крим Совєтський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Кайнаш Краснофлотське с. АР Крим Совєтський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Деппар-Юрт Октябрське с. АР Крим Совєтський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Ічкі Совєтський смт АР Крим Совєтський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Черкез-Тобай Чапаєвка с. АР Крим Совєтський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Кайгадор Орджонікідзе смт АР Крим Феодосійська м-р 1352-VIII від 12.05.2016 *
Герценберг Піонерське с. АР Крим Феодосійська м-р 1352-VIII від 12.05.2016 *
Тока Артемівка с. АР Крим Чорноморський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Тарханкут Кіровське с. АР Крим Чорноморський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Коп-Аран Новоульяновка с. АР Крим Чорноморський 1352-VIII від 12.05.2016 *
Ісар Куйбишеве с-ще АР Крим Ялтинська м-р 1352-VIII від 12.05.2016 *
Долосси Совєтське смт АР Крим Ялтинська м-р 1352-VIII від 12.05.2016 *
Грабівці Червоне с. Вінницька Барський 1377-VIII від 19.05.2016
Махнівка Красне с. Вінницька Вінницький 1377-VIII від 19.05.2016
Варжинка Ленінка с. Вінницька Жмеринський 1377-VIII від 19.05.2016
Малі Коростівці Чапаєвка с. Вінницька Жмеринський 1377-VIII від 19.05.2016
Вишневе Жовтневе с. Вінницька Калинівський 1353-VIII від 12.05.2016
Мирне Кіровка с. Вінницька Калинівський 1353-VIII від 12.05.2016
Бережани Комунарівка с. Вінницька Калинівський 1353-VIII від 12.05.2016
Забара Червона Трибунівка с. Вінницька Калинівський 1353-VIII від 12.05.2016
Махнівка Комсомольське с. Вінницька Козятинський 1353-VIII від 12.05.2016
Княжа Криниця Радянське с. Вінницька Крижопільський 1377-VIII від 19.05.2016
Пеньківка Свердлівка с. Вінницька Липовецький 1353-VIII від 12.05.2016
Мала Біла Червона Зірка с-ще Вінницька Липовецький 1037-VIII від 17.03.2016
Літинські Хутори Радянське с. Вінницька Літинський 1377-VIII від 19.05.2016
Кам'янецькі Хутори Ленінська Слобода с. Вінницька Мурованокуриловецький 1353-VIII від 12.05.2016
Берлядка Петрівка с. Вінницька Мурованокуриловецький 1377-VIII від 19.05.2016
Рачки Кірове с. Вінницька Немирівський 1377-VIII від 19.05.2016
Монастирське Марксове с. Вінницька Немирівський 1377-VIII від 19.05.2016
Попівці Жовтневе с. Вінницька Погребищенський 1353-VIII від 12.05.2016
Надросся Чапаєвка с. Вінницька Погребищенський 1353-VIII від 12.05.2016
Русава Русава-Радянка с. Вінницька Томашпільський 1353-VIII від 12.05.2016
Війтівці Жданівка с. Вінницька Хмільницький 1377-VIII від 19.05.2016
Дубина Пролетар с. Вінницька Хмільницький 1353-VIII від 12.05.2016
Володимирівка Червона Володимирівка с. Вінницька Хмільницький 1353-VIII від 12.05.2016
Попова Гребля Червона Гребля с. Вінницька Чичельницький 1377-VIII від 19.05.2016
Синьожупанники Петровське с-ще Вінницька Шаргородський 1377-VIII від 19.05.2016
Нові Хоменки Чапаєве с. Вінницька Шаргородський 1374-VIII від 19.05.2016
Нечуївка Радянське с. Вінницька Ямпільський 984-VIII від 04.02.2016
Сусваль Жовтневе с. Волинська Володимир-Волинський 1377-VIII від 19.05.2016
Княгининок Маяки с. Волинська Луцький 1377-VIII від 19.05.2016
Благодатне Жовтневе смт Волинська Нововолинська м-р 1353-VIII від 12.05.2016
Грушівка Ленінське с. Дніпропетровська Апостолівський 984-VIII від 04.02.2016
Новоукраїнське Пам'ять Ілліча с. Дніпропетровська Апостолівський 1353-VIII від 12.05.2016
Зоряне Червона Зірка с. Дніпропетровська Апостолівський 1353-VIII від 12.05.2016
Довге Інтернаціональне с. Дніпропетровська Васильківський 1037-VIII від 17.03.2016
Тихе Кіровське с. Дніпропетровська Васильківський 1037-VIII від 17.03.2016
Бабакове Петрівське с. Дніпропетровська Васильківський 1037-VIII від 17.03.2016
Морозівське Пролетарське с. Дніпропетровська Васильківський 1037-VIII від 17.03.2016
Саксагань Карла Маркса с. Дніпропетровська Верхньодніпровський 1353-VIII від 12.05.2016
Обухівка Кіровське смт Дніпропетровська Дніпропетровський 1377-VIII від 19.05.2016
Новотаромське Орджонікідзе с. Дніпропетровська Дніпропетровський 1377-VIII від 19.05.2016
Слобожанське Ювілейне смт Дніпропетровська Дніпропетровський 1353-VIII від 12.05.2016
Софіївка Валове с. Дніпропетровська Криворізький 1377-VIII від 19.05.2016
Калинівка Калініна с. Дніпропетровська Криворізький 1353-VIII від 12.05.2016
Лісове Кірове с. Дніпропетровська Криворізький 1353-VIII від 12.05.2016
Данилівка Кіровка с. Дніпропетровська Криворізький 1377-VIII від 19.05.2016
Красівське Красіне с. Дніпропетровська Криворізький 1037-VIII від 17.03.2016
Садове Леніна с. Дніпропетровська Криворізький 1353-VIII від 12.05.2016
Шевченківське Орджонікідзе с. Дніпропетровська Криворізький 1353-VIII від 12.05.2016
Надія Радгоспне с. Дніпропетровська Криворізький 1377-VIII від 19.05.2016
Степове Чапаєвка с. Дніпропетровська Криворізький 1353-VIII від 12.05.2016
Саксаганське Жовтневе с. Дніпропетровська Криничанський 1377-VIII від 19.05.2016
Черкаське Кімовка с. Дніпропетровська Криничанський 1353-VIII від 12.05.2016
Крута Балка Кіровка с. Дніпропетровська Криничанський 1377-VIII від 19.05.2016
Козаче Леніна с. Дніпропетровська Криничанський 1353-VIII від 12.05.2016
Українське Октябрське с. Дніпропетровська Криничанський 1353-VIII від 12.05.2016
Лозуватське Чапаєвка с. Дніпропетровська Криничанський 1377-VIII від 19.05.2016
Малярщина Червона Українка с. Дніпропетровська Криничанський 1377-VIII від 19.05.2016
Прапор Червоний Прапор с. Дніпропетровська Криничанський 1353-VIII від 12.05.2016
Промінь Червоний Промінь с. Дніпропетровська Криничанський 1377-VIII від 19.05.2016
Божедарівка Щорськ смт Дніпропетровська Криничанський 984-VIII від 04.02.2016
Калинівка Карла Маркса с. Дніпропетровська Магдалинівський 1037-VIII від 17.03.2016
Зоряне Новопролетарське с. Дніпропетровська Магдалинівський 1353-VIII від 12.05.2016
Приорільське Пролетарське с-ще Дніпропетровська Магдалинівський 1353-VIII від 12.05.2016
Кільчень Радянське с. Дніпропетровська Магдалинівський 1037-VIII від 17.03.2016
Біляківка Краснознам’янка с. Дніпропетровська Межівський 1374-VIII від 19.05.2016
Степове Ленінське с. Дніпропетровська Межівський 1353-VIII від 12.05.2016
Миронове Новопетровське с. Дніпропетровська Межівський 1377-VIII від 19.05.2016
Зелене Петровське с. Дніпропетровська Межівський 1377-VIII від 19.05.2016
Чистопіль Кірове с. Дніпропетровська Нікопольський 1353-VIII від 12.05.2016
Бекетівка Колгоспне с. Дніпропетровська Нікопольський 1353-VIII від 12.05.2016
Приміське Менжинське с. Дніпропетровська Нікопольський 1353-VIII від 12.05.2016
Степове Орджонікідзе с. Дніпропетровська Нікопольський 1353-VIII від 12.05.2016
Миролюбівка Видвиженець с. Дніпропетровська Новомосковський 1037-VIII від 17.03.2016
Затишне Дніпрельстан с. Дніпропетровська Новомосковський 1353-VIII від 12.05.2016
Козирщина Комінтерн с. Дніпропетровська Новомосковський 1037-VIII від 17.03.2016
Веселе Радсело с. Дніпропетровська Новомосковський 1037-VIII від 17.03.2016
Вишневе Фрунзе с-ще Дніпропетровська Новомосковський 1037-VIII від 17.03.2016
Зоря Зоря Комунізму с-ще Дніпропетровська П’ятихатський 1037-VIII від 17.03.2016
Цівки Комсомольське с. Дніпропетровська П’ятихатський 1353-VIII від 12.05.2016
Райдужне Комунарівка с. Дніпропетровська П’ятихатський 1353-VIII від 12.05.2016
Вершинне Радгоспне с-ще Дніпропетровська П’ятихатський 1377-VIII від 19.05.2016
Байдаківка Холодіївка с. Дніпропетровська П’ятихатський 1377-VIII від 19.05.2016
Дачне Котовець с. Дніпропетровська Павлоградський 1353-VIII від 12.05.2016
Шахтарське Тельмана с. Дніпропетровська Павлоградський 1353-VIII від 12.05.2016
Кулішеве Жовтневе с. Дніпропетровська Петриківський 1037-VIII від 17.03.2016
Радісне Радсело с. Дніпропетровська Петриківський 1374-VIII від 19.05.2016
Мала Петриківка Червонопартизанське с. Дніпропетровська Петриківський 1037-VIII від 17.03.2016
Богинівка Брагинівка с. Дніпропетровська Петропавловський 1353-VIII від 12.05.2016
Залізничне Брагинівка смт Дніпропетровська Петропавловський 1374-VIII від 19.05.2016
Дрозди Кіровка с. Дніпропетровська Покровський 1353-VIII від 12.05.2016
Христофорівка Комунарівка с. Дніпропетровська Покровський 1377-VIII від 19.05.2016
Тернове Новопетрівське с. Дніпропетровська Покровський 1377-VIII від 19.05.2016
Левадне Цикове с. Дніпропетровська Покровський 1037-VIII від 17.03.2016
Добропасове Червоний Лиман с. Дніпропетровська Покровський 1377-VIII від 19.05.2016
Максимівка Октябрське с. Дніпропетровська Синельниківський 1037-VIII від 17.03.2016
Вербки-Осокорівка Петрівське с. Дніпропетровська Синельниківський 1377-VIII від 19.05.2016
Вишневецьке Фрунзе с-ще Дніпропетровська Синельниківський 1037-VIII від 17.03.2016
Вільне Віленка с. Дніпропетровська Солонянський 1353-VIII від 12.05.2016
Квітуче Войкове с. Дніпропетровська Солонянський 1353-VIII від 12.05.2016
Іверське Дзержинівка с. Дніпропетровська Солонянський 1353-VIII від 12.05.2016
Панькове Дніпрельстан с. Дніпропетровська Солонянський 1377-VIII від 19.05.2016
Святовасилівка Єлізарове с. Дніпропетровська Солонянський 1353-VIII від 12.05.2016
Надіївка Жданове с-ще Дніпропетровська Солонянський 1353-VIII від 12.05.2016
Богданівка Ленінське с. Дніпропетровська Солонянський 1377-VIII від 19.05.2016
Сонячне Лікнеп с. Дніпропетровська Солонянський 1353-VIII від 12.05.2016
Багате Мопрівське с. Дніпропетровська Солонянський 1353-VIII від 12.05.2016
Вишневе Радянське с. Дніпропетровська Солонянський 1353-VIII від 12.05.2016
Межове Червоне с. Дніпропетровська Солонянський 1353-VIII від 12.05.2016
Маяк Червоний Маяк с. Дніпропетровська Солонянський 1353-VIII від 12.05.2016
Гайдамацьке Червоний Яр с. Дніпропетровська Солонянський 1353-VIII від 12.05.2016
Ганно-Мусіївка Червоноармійське с. Дніпропетровська Солонянський 1377-VIII від 19.05.2016
Вакулове Жовтневе с. Дніпропетровська Софіївський 1377-VIII від 19.05.2016
Дачне Леніна с. Дніпропетровська Софіївський 1353-VIII від 12.05.2016
Широке Менжинка с. Дніпропетровська Софіївський 1037-VIII від 17.03.2016
Високе Володимирівка с. Дніпропетровська Томаківський 1377-VIII від 19.05.2016
Крутеньке Кірове с. Дніпропетровська Томаківський 1353-VIII від 12.05.2016
Веселий Яр Червоноукраїнка с. Дніпропетровська Томаківський 1353-VIII від 12.05.2016
Мирне Котовське с. Дніпропетровська Широківський 1037-VIII від 17.03.2016
Гречані Поди Рози Люксембург с. Дніпропетровська Широківський 1377-VIII від 19.05.2016
Спаське Свердловське с. Дніпропетровська Широківський 1037-VIII від 17.03.2016
Благодатне Чапаєвка с. Дніпропетровська Широківський 1037-VIII від 17.03.2016
Плугатар Червоний Плугатар с. Дніпропетровська Широківський 1353-VIII від 12.05.2016
Солонці Комсомольське с. Дніпропетровська Юр’ївський 1353-VIII від 12.05.2016
Кам'янське Дніпродзержинськ м. Дніпропетровська 1377-VIII від 19.05.2016
Дніпро Дніпропетровськ м. Дніпропетровська 1375-VIII від 19.05.2016
Покров Орджонікідзе м. Дніпропетровська 1037-VIII від 17.03.2016
Копані Войковський смт Донецька Амвросіївський 1351-VIII від 12.05.2016
Верхньоосикове Володарського с-ще Донецька Амвросіївський 1351-VIII від 12.05.2016
Калинове Котовського с-ще Донецька Амвросіївський 1351-VIII від 12.05.2016
Верхньоєланчик Ленінське с. Донецька Амвросіївський 1351-VIII від 12.05.2016
Садове Новопетрівське с. Донецька Амвросіївський / Благодатнівська с-р 1351-VIII від 12.05.2016
Вільхівчик Новопетрівське с. Донецька Амвросіївський / Олексіївська с-р 1351-VIII від 12.05.2016
Бахмут Артемівськ м. Донецька Артемівський 984-VIII від 04.02.2016
Хромове Артемівське с-ще Донецька Артемівський 1377-VIII від 19.05.2016
Калинівка Калініна с-ще Донецька Артемівський 984-VIII від 04.02.2016
Свято-Покровське Кірове с. Донецька Артемівський 984-VIII від 04.02.2016
Дебальцівське Комуна с. Донецька Артемівський 1377-VIII від 19.05.2016
Іванівське Красне с. Донецька Артемівський 1377-VIII від 19.05.2016
Воздвиженка Красний Пахар с. Донецька Артемівський 984-VIII від 04.02.2016
Ступакове Красний Пахар с-ще Донецька Артемівський 1351-VIII від 12.05.2016
Пазено Петрівське с. Донецька Артемівський 1037-VIII від 17.03.2016
Мирне Карла Маркса с. Донецька Великоновосілківський 984-VIII від 04.02.2016
Благодатне Октябр с-ще Донецька Великоновосілківський 984-VIII від 04.02.2016
Керменчик Октябрське с-ще Донецька Великоновосілківський 984-VIII від 04.02.2016
Зірка Червона Зірка с. Донецька Великоновосілківський 984-VIII від 04.02.2016
Калинове Калініне с. Донецька Волноваський 1037-VIII від 17.03.2016
Діанівка Кіровське с. Донецька Волноваський 984-VIII від 04.02.2016
Пікузи Комінтернове с. Донецька Волноваський 1351-VIII від 12.05.2016
Графське Комсомольський смт Донецька Волноваський 1377-VIII від 19.05.2016
Сонячне Краснівка с. Донецька Волноваський 1353-VIII від 12.05.2016
Стрітенка Октябрське с. Донецька Волноваський 984-VIII від 04.02.2016
Новоапостолівка Чичеріне с. Донецька Волноваський 1377-VIII від 19.05.2016
Петрівка Петрівське с. Донецька Волноваський / Октябрська с-р 984-VIII від 04.02.2016
Нова Оленівка Петрівське с-ще Донецька Волноваський / Оленівська с-р 1377-VIII від 19.05.2016
Нікольське Володарське смт Донецька Володарський 984-VIII від 04.02.2016
Келерівка Кірове с. Донецька Володарський 984-VIII від 04.02.2016
Криничне Октябрське с. Донецька Володарський 984-VIII від 04.02.2016
Темрюк Старченкове с. Донецька Володарський 1377-VIII від 19.05.2016
Залізне Артемове м. Донецька Дзержинська м-р 1377-VIII від 19.05.2016
Дачне Горького с-ще Донецька Дзержинська м-р 984-VIII від 04.02.2016
Північне Кірове смт Донецька Дзержинська м-р 1377-VIII від 19.05.2016
Південне Ленінське смт Донецька Дзержинська м-р 1377-VIII від 19.05.2016
Озарянівка Перше Травня с-ще Донецька Дзержинська м-р 984-VIII від 04.02.2016
Надія Артема с. Донецька Добропільський 984-VIII від 04.02.2016
Мирне Леніна с. Донецька Добропільський 984-VIII від 04.02.2016
Шахове Октябрське с. Донецька Добропільський 1353-VIII від 12.05.2016
Нове Шахове Рози Люксембург с. Донецька Добропільський 1377-VIII від 19.05.2016
Весна Урицьке с. Донецька Добропільський 984-VIII від 04.02.2016
Петрівка Петрівське с. Донецька Добропільський / Золотоколодязька с-р 984-VIII від 04.02.2016
Дружківське Червонозоряне с. Донецька Дружківська м-р 1377-VIII від 19.05.2016
Софіївка Карло-Марксове смт Донецька Єнакієвська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Кринички Петрівське с. Донецька Єнакієвська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Бунге Юнокомунарівськ м. Донецька Єнакієвська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Довга Балка Артема с-ще Донецька Костянтинівський 1377-VIII від 19.05.2016
Софіївка Артемівка с. Донецька Костянтинівський 984-VIII від 04.02.2016
Іллінівка Ілліча с. Донецька Костянтинівський 984-VIII від 04.02.2016
Стара Миколаївка Правдівка с. Донецька Костянтинівський 1377-VIII від 19.05.2016
Юр'ївка Воровське с. Донецька Красноармійський 1353-VIII від 12.05.2016
Котлине Димитрове с-ще Донецька Красноармійський 1377-VIII від 19.05.2016
Калинівка Калініне с. Донецька Красноармійський 984-VIII від 04.02.2016
Сонцівка Красне с. Донецька Красноармійський 1377-VIII від 19.05.2016
Покровськ Красноармійськ м. Донецька Красноармійський 1353-VIII від 12.05.2016
Молодецьке Леніне с. Донецька Красноармійський 984-VIII від 04.02.2016
Григорівка Ленінське с. Донецька Красноармійський 984-VIII від 04.02.2016
Федорівка Луначарське с. Донецька Красноармійський 984-VIII від 04.02.2016
Горіхове Петровського с. Донецька Красноармійський 1377-VIII від 19.05.2016
Малинівка Улянівка с. Донецька Красноармійський 1353-VIII від 12.05.2016
Мирне Дзержинське с-ще Донецька Краснолиманський 984-VIII від 04.02.2016
Озерне Іллічівка с. Донецька Краснолиманський 984-VIII від 04.02.2016
Зарічне Кіровськ смт Донецька Краснолиманський 984-VIII від 04.02.2016
Лиман Красний Лиман м. Донецька Краснолиманський 984-VIII від 04.02.2016
Липське Красний Октябр смт Донецька Макіївська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
П'ятипілля Пролетарське смт Донецька Макіївська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Холодне Свердлове смт Донецька Макіївська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Костянтинопольське Островського с. Донецька Мар’їнський 1377-VIII від 19.05.2016
Кисличе Октябрське с. Донецька Моспинська м-р Донецький 1351-VIII від 12.05.2016
Азов Дзержинське с. Донецька Новоазовський 1351-VIII від 12.05.2016
Хрещатицьке Красноармійське с. Донецька Новоазовський 1351-VIII від 12.05.2016
Ужівка Ленінське с. Донецька Новоазовський 1351-VIII від 12.05.2016
Верхньошироківське Октябр с. Донецька Новоазовський 1351-VIII від 12.05.2016
Олександрівське Рози Люксембург с. Донецька Новоазовський 1351-VIII від 12.05.2016
Покровське Іллічівське с. Донецька Першотравневий 1037-VIII від 17.03.2016
Приміське Радянська Україна с. Донецька Першотравневий 1377-VIII від 19.05.2016
Українка Червона Україна с. Донецька Першотравневий 984-VIII від 04.02.2016
Новоселівка Красноармійське с. Донецька Слов’янський 1037-VIII від 17.03.2016
Маячка Октябрське с. Донецька Слов’янський 1037-VIII від 17.03.2016
Балка Червоний Жовтень с-ще Донецька Сніжнянська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Кам'яне Войкове с. Донецька Старобешівський 1351-VIII від 12.05.2016
Верхокам'янка Воровське с. Донецька Старобешівський 1351-VIII від 12.05.2016
Манжиків Кут Калініна с-ще Донецька Старобешівський 1351-VIII від 12.05.2016
Верезамське Кірове с-ще Донецька Старобешівський 1351-VIII від 12.05.2016
Кальміуське Комсомольське м. Донецька Старобешівський 1351-VIII від 12.05.2016
Сарабаш Комунарівка с. Донецька Старобешівський 1351-VIII від 12.05.2016
Любівка Ленінське с. Донецька Старобешівський 1351-VIII від 12.05.2016
Білокриничне Калініне с. Донецька Тельманівський 1351-VIII від 12.05.2016
Майорове Красний Октябр с. Донецька Тельманівський 1351-VIII від 12.05.2016
Лавринове Радянське с. Донецька Тельманівський 1351-VIII від 12.05.2016
Бойківське Тельманове смт Донецька Тельманівський 1351-VIII від 12.05.2016
Олександрівське Октябрське с. Донецька Тельманівський / Коньковська с-р 1351-VIII від 12.05.2016
Чирилянське Октябрське с. Донецька Тельманівський / Мічурінська с-р 1351-VIII від 12.05.2016
Благодатне Войкове смт Донецька Харцизька м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Відродження Димитрова с. Донецька Шахтарський 1351-VIII від 12.05.2016
Бетманове Красний Партизан с-ще Донецька Ясинуватський 1351-VIII від 12.05.2016
Степове Петрівське с-ще Донецька Ясинуватський 1377-VIII від 19.05.2016
Олександропіль Розівка с. Донецька Ясинуватський 1377-VIII від 19.05.2016
Торецьк Дзержинськ м. Донецька 984-VIII від 04.02.2016
Мирноград Димитров м. Донецька 1353-VIII від 12.05.2016
Хрестівка Кіровське м. Донецька 1351-VIII від 12.05.2016
Чистякове Торез м. Донецька 1351-VIII від 12.05.2016
Града Чубарівка с. Житомирська Андрушівський 984-VIII від 04.02.2016
Глинянка П’ятирічка с. Житомирська Баранівський 1377-VIII від 19.05.2016
Смолка Червонопрапорне с. Житомирська Баранівський 1377-VIII від 19.05.2016
Романівка Радянське с. Житомирська Бердичівський 984-VIII від 04.02.2016
Лісове Червона Зірка с. Житомирська Бердичівський 984-VIII від 04.02.2016
Хорошів Володарськ-Волинський смт Житомирська Володарськ-Волинський 984-VIII від 04.02.2016
Зелений Гай П’ятирічка с. Житомирська Володарсько-Волинський 1353-VIII від 12.05.2016
Лісове Дзержинськ с. Житомирська Ємільчинський 984-VIII від 04.02.2016
Вишневе Радянське с. Житомирська Коростенський 984-VIII від 04.02.2016
Білошиці Щорсівка с. Житомирська Коростенський 1377-VIII від 19.05.2016
Миролюбів Жовтневе смт Житомирська Лугинський 1353-VIII від 12.05.2016
Миколаївка Чапаєвка с. Житомирська Лугинський 1353-VIII від 12.05.2016
Квітневе Ленінське с. Житомирська Любарський 984-VIII від 04.02.2016
Маклаївка Жовтневе с. Житомирська Малинський 1377-VIII від 19.05.2016
Студень Крупське с. Житомирська Малинський 1377-VIII від 19.05.2016
Косня Червоний Плугатар с. Житомирська Малинський 1377-VIII від 19.05.2016
Калинівка Жовтневе с. Житомирська Олевський 1353-VIII від 12.05.2016
Покровське Комсомольське с. Житомирська Олевський 984-VIII від 04.02.2016
Квітневе Жовтневе с. Житомирська Попільнянський 984-VIII від 04.02.2016
Корнинське Радгоспне с-ще Житомирська Попільнянський 1353-VIII від 12.05.2016
Ставки Леніне с. Житомирська Радомишльський 984-VIII від 04.02.2016
Нова Чорнорудка Жовтневе с. Житомирська Ружинський 1353-VIII від 12.05.2016
Пулини Червоноармійськ смт Житомирська Червоноармійський 1377-VIII від 19.05.2016
Нові Жадьки Карла Маркса с. Житомирська Черняхівський 1353-VIII від 12.05.2016
Німецька Мокра Комсомольськ с. Закарпатська Тячівський 984-VIII від 04.02.2016
Забереж Жовтневе с. Закарпатська Хустський 1467-VIII від 14.07.2016
Троїцьке Карла Маркса с. Запорізька Бердянський 1353-VIII від 12.05.2016
Азовське Луначарське с. Запорізька Бердянський 1377-VIII від 19.05.2016
Долинка Червоноармійське с. Запорізька Василівський 1377-VIII від 19.05.2016
Мала Михайлівка Білоріцьке с. Запорізька Веселівський 1377-VIII від 19.05.2016
Вербове Жовтневе с. Запорізька Вільнянський 1377-VIII від 19.05.2016
Семененкове Кірова с. Запорізька Вільнянський 1377-VIII від 19.05.2016
Мала Купріянівка Кіровське с. Запорізька Вільнянський 1377-VIII від 19.05.2016
Широке Уральське с. Запорізька Вільнянський 1377-VIII від 19.05.2016
Тарасівка Чапаєвка с. Запорізька Вільнянський 1353-VIII від 12.05.2016
Геленджик Червонокозацьке с. Запорізька Вільнянський 1377-VIII від 19.05.2016
Оленокостянтинівка Жовтневе с. Запорізька Гуляйпільський 1353-VIII від 12.05.2016
Гуляйпільське Комсомольське с. Запорізька Гуляйпільський 1353-VIII від 12.05.2016
Святопетрівка Петрівка с. Запорізька Гуляйпільський 1353-VIII від 12.05.2016
Гурського Кірове с. Запорізька Запорізький 984-VIII від 04.02.2016
Зеленопілля Петрівське с. Запорізька Запорізький 1377-VIII від 19.05.2016
Привільне Радянське с. Запорізька Запорізький 984-VIII від 04.02.2016
Зоряне Урицьке с. Запорізька Запорізький 984-VIII від 04.02.2016
Степове Петрівське с. Запорізька Кам’янсько-Дніпровський 1377-VIII від 19.05.2016
Шляхове Шлях Ілліча с. Запорізька Кам’янсько-Дніпровський 1377-VIII від 19.05.2016
Бережне Десятиріччя Жовтня с. Запорізька Куйбишевський 1353-VIII від 12.05.2016
Більмак Куйбишеве смт Запорізька Куйбишевський 1353-VIII від 12.05.2016
Дружне Ленінське с. Запорізька Куйбишевський 1353-VIII від 12.05.2016
Волошкове Совєтське с. Запорізька Мелітопольський 1037-VIII від 17.03.2016
Тарсалак Жовтневе с. Запорізька Михайлівський 1377-VIII від 19.05.2016
Зарічне Димитрове с-ще Запорізька Оріхівський 1377-VIII від 19.05.2016
Калинівка Калініна с-ще Запорізька Оріхівський 1353-VIII від 12.05.2016
Таврійське Кірове с. Запорізька Оріхівський 1353-VIII від 12.05.2016
Жовтеньке Червоний Жовтень с. Запорізька Оріхівський 1037-VIII від 17.03.2016
Ожерельне Ульяновка с. Запорізька Пологівський 1377-VIII від 19.05.2016
Воскресенка Чапаєвка с. Запорізька Пологівський 1377-VIII від 19.05.2016
Федорівка Чубарівка с. Запорізька Пологівський 1377-VIII від 19.05.2016
Домузли Жовтневе с-ще Запорізька Приазовський 1377-VIII від 19.05.2016
Болгарка Коларівка с. Запорізька Приморський 1377-VIII від 19.05.2016
Новопавлівка Партизани с. Запорізька Приморський 1377-VIII від 19.05.2016
Форойс Жовтневе с. Запорізька Розівський 1353-VIII від 12.05.2016
Зоря Карла Лібкнехта с. Запорізька Розівський 1353-VIII від 12.05.2016
Новозлатопіль Пролетарське с. Запорізька Розівський 1377-VIII від 19.05.2016
Святотроїцьке Урицьке с. Запорізька Розівський 1377-VIII від 19.05.2016
Покровське Жовтневе с. Запорізька Токмацький 1353-VIII від 12.05.2016
Лагідне Кірове с. Запорізька Токмацький 1353-VIII від 12.05.2016
Степове Комсомольське с. Запорізька Токмацький 1353-VIII від 12.05.2016
Благодатне Чапаєвка с. Запорізька Токмацький 1353-VIII від 12.05.2016
Зоряне Ювілейне с-ще Запорізька Токмацький 1353-VIII від 12.05.2016
Ільїне Панфілівка с. Запорізька Чернігівський 1377-VIII від 19.05.2016
Петропавлівка Петровське с. Запорізька Чернігівський 1353-VIII від 12.05.2016
В'язівка Куйбишеве с. Запорізька Якимівський 984-VIII від 04.02.2016
Мирне Ленінське с. Запорізька Якимівський 1037-VIII від 17.03.2016
Таврійське Червоноармійське с. Запорізька Якимівський 984-VIII від 04.02.2016
Дубове Більшовик с. Київська Баришівський 1037-VIII від 17.03.2016
Бакумівка Червоноармійське с. Київська Баришівський 984-VIII від 04.02.2016
Жереб'ятин Жовтневе с. Київська Бориспільський 984-VIII від 04.02.2016
Кучаків Кірове с. Київська Бориспільський 984-VIII від 04.02.2016
Затишне Ленінівка с. Київська Бориспільський 984-VIII від 04.02.2016
Петропавлівське Петровське с. Київська Бориспільський 1037-VIII від 17.03.2016
Діброва Діброво-Ленінське с. Київська Бородянський 984-VIII від 04.02.2016
Дмитрівка Жовтневе с. Київська Бородянський 1037-VIII від 17.03.2016
Квітневе Димитрове с. Київська Броварський 1377-VIII від 19.05.2016
Покровське Куйбишеве с. Київська Броварський 984-VIII від 04.02.2016
Гайове Фрунзівка с. Київська Броварський 984-VIII від 04.02.2016
Дмитрівка Петрівське с. Київська Вишгородський 1377-VIII від 19.05.2016
Войтове Войкове с. Київська Згурівський 1353-VIII від 12.05.2016
Вознесенське Жовтневе с. Київська Згурівський 1037-VIII від 17.03.2016
Щасливе Леніне с. Київська Згурівський 984-VIII від 04.02.2016
Полковниче Петрівське с. Київська Згурівський 1377-VIII від 19.05.2016
Любомирівка Право Жовтня с. Київська Згурівський 984-VIII від 04.02.2016
Калинове Кірове с. Київська Іванківський 984-VIII від 04.02.2016
Старий Міст Петрівське с. Київська Іванківський 984-VIII від 04.02.2016
Зелений Яр Жовтневе с. Київська Кагарлицький 984-VIII від 04.02.2016
Виселка Петрівське с. Київська Кагарлицький / Великоприцьківська с-р 984-VIII від 04.02.2016
Горохівське Петрівське с. Київська Кагарлицький / Горохівська с-р 984-VIII від 04.02.2016
Виселкове Петрівське с. Київська Кагарлицький / Халчанська с-р 984-VIII від 04.02.2016
Святопетрівське Петрівське с. Київська Києво-Святошинський 984-VIII від 04.02.2016
Нова Миронівка П’ятирічка с. Київська Миронівський 1377-VIII від 19.05.2016
Студеники Жовтневе с. Київська Переяслав-Хмельницький 1353-VIII від 12.05.2016
Довга Гребля Леніне с. Київська Переяслав-Хмельницький 1377-VIII від 19.05.2016
Соснівка Радянське с. Київська Переяслав-Хмельницький 1037-VIII від 17.03.2016
Левковичі Володарка с. Київська Поліський 1377-VIII від 19.05.2016
Романівка Орджонікідзе с. Київська Поліський 984-VIII від 04.02.2016
Лісове Чапаєве с. Київська Поліський 984-VIII від 04.02.2016
Зірка Червона Зірка с. Київська Поліський 984-VIII від 04.02.2016
Троїцьке Довгалівське с. Київська Рокитнянський 1377-VIII від 19.05.2016
Нова Маківка Петрівське с. Київська Рокитнянський 1377-VIII від 19.05.2016
Тарасівка Ленінське с. Київська Сквирський 984-VIII від 04.02.2016
Юшків Ріг Петрівське с. Київська Таращанський 1377-VIII від 19.05.2016
Калинове Чапаєвка с. Київська Таращанський 984-VIII від 04.02.2016
Мотовилівка Червона Мотовилівка с. Київська Фастівський 1037-VIII від 17.03.2016
Апрелівське Володимиро-Іллінка с. Кіровоградська Бобринецький 1377-VIII від 19.05.2016
Яблучко Жовтневе с. Кіровоградська Бобринецький 1037-VIII від 17.03.2016
Грузьке Кірове с. Кіровоградська Бобринецький 984-VIII від 04.02.2016
Благодатне Куйбишеве с. Кіровоградська Бобринецький 984-VIII від 04.02.2016
Златопілля Свердлове с. Кіровоградська Бобринецький 1377-VIII від 19.05.2016
Богданівка Фрунзе с. Кіровоградська Бобринецький 1037-VIII від 17.03.2016
Кривоносове Червонозорівка с. Кіровоградська Бобринецький 1037-VIII від 17.03.2016
Куца Балка Котовське с. Кіровоградська Вільшанський 1353-VIII від 12.05.2016
Кленове Жовтневе с. Кіровоградська Гайворонський 984-VIII від 04.02.2016
Покровське Котовка с. Кіровоградська Гайворонський 1037-VIII від 17.03.2016
Садове Орджонікідзе с. Кіровоградська Гайворонський 1037-VIII від 17.03.2016
Лісне Іллічівка с-ще Кіровоградська Голованівський 984-VIII від 04.02.2016
Тернове Цюрупи с. Кіровоградська Голованівський 984-VIII від 04.02.2016
Степове Більшовик с. Кіровоградська Долинський 984-VIII від 04.02.2016
Бокове Кірове с. Кіровоградська Долинський 984-VIII від 04.02.2016
Ситаєве Новомосковське с. Кіровоградська Долинський 984-VIII від 04.02.2016
Карлівка Крупське с. Кіровоградська Кіровоградський 984-VIII від 04.02.2016
Миролюбівка Кіровка с. Кіровоградська Маловисківський 1037-VIII від 17.03.2016
Заповідне Комсомольське с-ще Кіровоградська Маловисківський 984-VIII від 04.02.2016
Гаївка Леніна с. Кіровоградська Маловисківський 1037-VIII від 17.03.2016
Калаколове Леніно-Ульяновка с. Кіровоградська Маловисківський 1037-VIII від 17.03.2016
Пасічне Ленінське с. Кіровоградська Маловисківський 1037-VIII від 17.03.2016
Вишневе Улянівка с-ще Кіровоградська Маловисківський 1353-VIII від 12.05.2016
Миролюбівка Жовтневе с. Кіровоградська Новомиргородський 1037-VIII від 17.03.2016
Миколаївка Крупське с. Кіровоградська Новомиргородський 1037-VIII від 17.03.2016
Вишневе Октябрське с. Кіровоградська Новоукраїнський 1037-VIII від 17.03.2016
Піщанське Петрівське с. Кіровоградська Новоукраїнський 1037-VIII від 17.03.2016
Олександрійське Димитрове смт Кіровоградська Олександрійська м-р 1353-VIII від 12.05.2016
Новоулянівка Володимиро-Ульяновка с. Кіровоградська Олександрійський 1374-VIII від 19.05.2016
Невоселіка Комінтерн с-ще Кіровоградська Олександрійський 984-VIII від 04.02.2016
Медове Леніна Друге с. Кіровоградська Олександрійський 984-VIII від 04.02.2016
Зелене Леніна Перше с. Кіровоградська Олександрійський 984-VIII від 04.02.2016
Травневе Пролетарське с. Кіровоградська Олександрійський 984-VIII від 04.02.2016
Федорівка Краснофедорівка с. Кіровоградська Онуфріївський 1037-VIII від 17.03.2016
Козацьке Петрівське с. Кіровоградська Петрівський 1377-VIII від 19.05.2016
Вищепанівка Іллічівка с. Кіровоградська Світловодський 984-VIII від 04.02.2016
Вільне Свердловка с. Кіровоградська Світловодський 1353-VIII від 12.05.2016
Благовіщенське Ульяновка м. Кіровоградська Ульяновський 1377-VIII від 19.05.2016
Новоігорівка Димитрове с. Кіровоградська Устинівський 1377-VIII від 19.05.2016
Лебедине Жовтневе с. Кіровоградська Устинівський 1353-VIII від 12.05.2016
Степове Ленінка с. Кіровоградська Устинівський 984-VIII від 04.02.2016
Третє Третій Інтернаціонал с. Кіровоградська Устинівський 1374-VIII від 19.05.2016
Кропивницький Кіровоград м. Кіровоградська 1468-VIII від 14.07.2016
Леонове Червоний Жовтень с. Луганська Антрацитівський 1351-VIII від 12.05.2016
Мирне Червоноармійське с-ще Луганська Білокуракинський 1353-VIII від 12.05.2016
Криничанське Червоногвардійське смт Луганська Кіровська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Буран Енгельсове смт Луганська Краснодонська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Тепле Краснодон смт Луганська Краснодонська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Сорокине Краснодон м. Луганська Краснодонський 1351-VIII від 12.05.2016
Нижня Шевирівка Орджонікідзе с-ще Луганська Краснодонський 1351-VIII від 12.05.2016
Макарів Яр Пархоменко с. Луганська Краснодонський 1351-VIII від 12.05.2016
Малокалинове Радгоспний с-ще Луганська Краснодонський 1351-VIII від 12.05.2016
Горіхова Балка Радянське с. Луганська Краснодонський 1351-VIII від 12.05.2016
Жереб'яче Артема с. Луганська Краснолуцька м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Боково-Хрустальне Вахрушеве м. Луганська Краснолуцька м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Петрово-Красносілля Петровське м. Луганська Краснолуцька м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Півневе Індустріальне с. Луганська Кремінський 1377-VIII від 19.05.2016
Греківка Петрівське с. Луганська Кремінський 1377-VIII від 19.05.2016
Діброва Червона Діброва с-ще Луганська Кремінський 1377-VIII від 19.05.2016
Зразкове Дзержинське с-ще Луганська Луганська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Катеринівка Ювілейне смт Луганська Луганська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Мар?ївка Карла Лібкнехта с. Луганська Лутугинський 1351-VIII від 12.05.2016
Кам'яний Пласт Комсомолець с-ще Луганська Лутугинський 1351-VIII від 12.05.2016
Марія Леніна смт Луганська Лутугинський 1351-VIII від 12.05.2016
Деркулове Комуна с. Луганська Марківський 1377-VIII від 19.05.2016
Березове Дзержинське с. Луганська Міловський 984-VIII від 04.02.2016
Рання Зоря Червона Зірка с. Луганська Міловський 1037-VIII від 17.03.2016
Шелестівка Червона Зоря с. Луганська Міловський 1377-VIII від 19.05.2016
Зелений Гай Радгоспний с-ще Луганська Новопсковський 1377-VIII від 19.05.2016
Кипуче Артемівськ м. Луганська Перевальський 1351-VIII від 12.05.2016
Чорногорівка Красна Зоря с. Луганська Перевальський 1351-VIII від 12.05.2016
Селезнівське Радгоспний с-ще Луганська Перевальський 1351-VIII від 12.05.2016
Старе Червоний Прапор с-ще Луганська Перевальський 1351-VIII від 12.05.2016
Любимівка Дзержинський смт Луганська Ровеньківська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Лобівські Копальні Красний Колос с. Луганська Ровеньківська м-р 1377-VIII від 19.05.2016
Картушине Пролетарський смт Луганська Ровеньківська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Залізничне Чапаєвка с. Луганська Ровеньківська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
М'ясожарівка Артемівка с. Луганська Сватівський 1377-VIII від 19.05.2016
Джерельне Жовтневе с. Луганська Сватівський 984-VIII від 04.02.2016
Сторожівка Калинівка с. Луганська Сватівський 1377-VIII від 19.05.2016
Лагідне Комсомольський с-ще Луганська Сватівський 984-VIII від 04.02.2016
Травневе Первомайськ с. Луганська Сватівський 984-VIII від 04.02.2016
Коржове Петрівка с. Луганська Сватівський 1377-VIII від 19.05.2016
Вестатівка Петрівське с. Луганська Сватівський 1377-VIII від 19.05.2016
Андріївка Розівка с. Луганська Сватівський 1377-VIII від 19.05.2016
Твердохлібове Свердловка с. Луганська Сватівський / Нижньодуванська с-р 1377-VIII від 19.05.2016
Новоєгорівка Свердловка с. Луганська Сватівський / Райгородська с-р 1374-VIII від 19.05.2016
Ведмеже Володарськ смт Луганська Свердловська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Дубове Комсомольський смт Луганська Свердловська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Вальянівське Ленінське смт Луганська Свердловська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Вознесенівка Червонопартизанськ м. Луганська Свердловська м-р 1351-VIII від 12.05.2016
Криничне Бірюкове смт Луганська Свердловський 1351-VIII від 12.05.2016
Кундрюче Калінінський смт Луганська Свердловський 1351-VIII від 12.05.2016
Довжанськ Свердловськ м. Луганська Свердловський 1351-VIII від 12.05.2016
Мамушеве Красний Луч с. Луганська Слов’яносербський 1351-VIII від 12.05.2016
Іванівське Лотикове смт Луганська Слов’яносербський 1351-VIII від 12.05.2016
Сентянівка Фрунзе смт Луганська Слов’яносербський 1351-VIII від 12.05.2016
Петропавлівка Петрівка смт Луганська Станично-Луганський 1377-VIII від 19.05.2016
Суходіл Піонерське с. Луганська Станично-Луганський 1377-VIII від 19.05.2016
Сотенне Червоний Жовтень с. Луганська Станично-Луганський 1377-VIII від 19.05.2016
Зайцеве Іллічівка с. Луганська Троїцький 1377-VIII від 19.05.2016
Джерельне Калініне с. Луганська Троїцький 1377-VIII від 19.05.2016
Чапліївка Красна Чапліївка с. Луганська Троїцький 1377-VIII від 19.05.2016
Голубівка Кіровськ м. Луганська 1351-VIII від 12.05.2016
Хрустальний Красний Луч м. Луганська 1351-VIII від 12.05.2016
Кадіївка Стаханов м. Луганська 1351-VIII від 12.05.2016
Мармузовичі Андріївка с. Львівська Буський 1377-VIII від 19.05.2016
Лібухова Максимівка с. Львівська Старосамбірський 1377-VIII від 19.05.2016
Лук'янівка Леніне с. Миколаївська Баштанський 984-VIII від 04.02.2016
Шляхове Червона Зірка с. Миколаївська Баштанський 984-VIII від 04.02.2016
Калинівка Кімівка с. Миколаївська Березанський 1377-VIII від 19.05.2016
Виноградне Ленінка с. Миколаївська Березанський 1377-VIII від 19.05.2016
Щасливе Чапаєвка с. Миколаївська Березанський 1377-VIII від 19.05.2016
Українка Червона Українка с. Миколаївська Березанський 1377-VIII від 19.05.2016
Іванівка Іллічівка с. Миколаївська Братський 1377-VIII від 19.05.2016
Степове Щорса с. Миколаївська Братський 984-VIII від 04.02.2016
Токарівка Кудрявцівка смт Миколаївська Веселинівський 1377-VIII від 19.05.2016
Вільне Червоні Кошари с. Миколаївська Вознесенський 1377-VIII від 19.05.2016
Покровське Гуляницьке с. Миколаївська Врадіївський 1377-VIII від 19.05.2016
Новомихайлівське Жовтневе с. Миколаївська Врадіївський 1377-VIII від 19.05.2016
Цвіткове Жовтневе с. Миколаївська Доманівський 1377-VIII від 19.05.2016
Бузькі Пороги Куйбишевка с. Миколаївська Доманівський 1377-VIII від 19.05.2016
Петропавлівка Фрунзе с. Миколаївська Доманівський 1377-VIII від 19.05.2016
Київ Червоний Київ с. Миколаївська Доманівський 1377-VIII від 19.05.2016
Велика Солона Куйбишевка с. Миколаївська Єланецький 1377-VIII від 19.05.2016
Білозірка Бармашове с. Миколаївська Жовтневий 1353-VIII від 12.05.2016
Степове Воровське с. Миколаївська Жовтневий 1377-VIII від 19.05.2016
Каравелове Коларівка с-ще Миколаївська Жовтневий 1377-VIII від 19.05.2016
Благодатне Комсомольське с. Миколаївська Жовтневий 1353-VIII від 12.05.2016
Святомиколаївка Пам'ять Комунарів с-ще Миколаївська Жовтневий 1377-VIII від 19.05.2016
Водокачка Петрівське с. Миколаївська Жовтневий 1377-VIII від 19.05.2016
Нове Жовтень с. Миколаївська Казанківський 1377-VIII від 19.05.2016
Гранітне Незаможник с-ще Миколаївська Казанківський 1377-VIII від 19.05.2016
Шевченкове Червона Знам’янка с. Миколаївська Казанківський 1377-VIII від 19.05.2016
Гойдаї Леніне с. Миколаївська Кривоозерський 1377-VIII від 19.05.2016
Семенівка Червоний Орач с. Миколаївська Кривоозерський 1377-VIII від 19.05.2016
Чумаки Жовтневе с-ще Миколаївська Миколаївський 1377-VIII від 19.05.2016
Зарічне Кірове с. Миколаївська Миколаївський 1353-VIII від 12.05.2016
Благодарівка Комсомольське с-ще Миколаївська Миколаївський 1465-VIII від 14.07.2016
Чемерлієве Радгоспне с-ще Миколаївська Миколаївський 1377-VIII від 19.05.2016
Радісний Сад Радсад с-ще Миколаївська Миколаївський 1353-VIII від 12.05.2016
Михайлівка Улянівка с. Миколаївська Миколаївський 1353-VIII від 12.05.2016
Мирне Червоноармійське с-ще Миколаївська Миколаївський 1377-VIII від 19.05.2016
Щасливе Щорсове с-ще Миколаївська Новобузький 1377-VIII від 19.05.2016
Степове Жовтневе с. Миколаївська Новобузький / Вільнозапорізька с-р 1377-VIII від 19.05.2016
Станційне Жовтневе с. Миколаївська Новобузький / Новобузька м-р 1377-VIII від 19.05.2016
Озерне Артемівка с. Миколаївська Новоодеський 1377-VIII від 19.05.2016
Степове Кіровка с. Миколаївська Новоодеський 1037-VIII від 17.03.2016
Сонячне Жовтень с. Миколаївська Очаківський 1377-VIII від 19.05.2016
Зоряне Жовтневе с. Миколаївська Первомайський 1377-VIII від 19.05.2016
Любомирівка Красне Знам’я с-ще Миколаївська Снігурівський 1465-VIII від 14.07.2016
Калинівка Куйбишеве с. Миколаївська Снігурівський 1037-VIII від 17.03.2016
Степове Радгоспне с-ще Миколаївська Снігурівський 1377-VIII від 19.05.2016
Суворе Червона Зірка с. Миколаївська Снігурівський 1377-VIII від 19.05.2016
Промінь Червоний Промінь с. Миколаївська Снігурівський 1037-VIII від 17.03.2016
Новополь Ухожани с. Одеська Балтський 1353-VIII від 12.05.2016
Шумилове Червона Зірка с. Одеська Балтський 1377-VIII від 19.05.2016
Танівка Вовкове с. Одеська Березівський 1377-VIII від 19.05.2016
Виноград Жовтнівка с. Одеська Березівський 1377-VIII від 19.05.2016
Вишневе Червоний Агроном с. Одеська Березівський 1353-VIII від 12.05.2016
Новокальчеве Червоноармійське с. Одеська Березівський 1377-VIII від 19.05.2016
Михайлівка Червоноволодимирівка с. Одеська Березівський 1377-VIII від 19.05.2016
Чудське Котовське с. Одеська Березівський / Розквітівська с-р 1377-VIII від 19.05.2016
Котовка Котовське с. Одеська Березівський / Червоноволодимирівська с-р 1353-VIII від 12.05.2016
Радісне Жовтнева Революція с-ще Одеська Біляївський 1037-VIII від 17.03.2016
Латівка Котовка с. Одеська Біляївський 1377-VIII від 19.05.2016
Сонячне Ленінське Перше с. Одеська Біляївський 1353-VIII від 12.05.2016
Петрове Петрівське с. Одеська Біляївський 1353-VIII від 12.05.2016
Тихе Чапаєве с. Одеська Біляївський 1353-VIII від 12.05.2016
Зоряне Червона Зірка с. Одеська Біляївський 1353-VIII від 12.05.2016
Розселенець Червоний Розселенець с. Одеська Біляївський 1353-VIII від 12.05.2016
Каракурт Жовтневе с. Одеська Болградський 1353-VIII від 12.05.2016
Ковий Каракурт Нове Жовтневе с. Одеська Болградський 1353-VIII від 12.05.2016
Кубей Червоноармійське с. Одеська Болградський 1353-VIII від 12.05.2016
Трудомирівка Артема с. Одеська Великомихайлівський 1353-VIII від 12.05.2016
Мартове Благоєве с. Одеська Великомихайлівський 1353-VIII від 12.05.2016
Єрмішкове Дзержинське с. Одеська Великомихайлівський 1353-VIII від 12.05.2016
Вишневе Кірове с. Одеська Великомихайлівський 1353-VIII від 12.05.2016
Заможне Незаможник с. Одеська Великомихайлівський 1353-VIII від 12.05.2016
Полішпакове Петрівське с. Одеська Великомихайлівський 1377-VIII від 19.05.2016
Воробіївка Чапаєве с. Одеська Великомихайлівський 1377-VIII від 19.05.2016
Великий Буялик Благоєве с. Одеська Іванівський 1377-VIII від 19.05.2016
Букачі Леніна с. Одеська Іванівський 1377-VIII від 19.05.2016
Знам'янка Червонознам’янка с. Одеська Іванівський 1467-VIII від 14.07.2016
Шеметове Щорсове с. Одеська Іванівський 1353-VIII від 12.05.2016
Сергіївка Котовці с. Одеська Кодимський 1377-VIII від 19.05.2016
Христо-Ботеве Благоєве с. Одеська Комінтернівський 1377-VIII від 19.05.2016
Ілічанка Іллічівка с. Одеська Комінтернівський 1353-VIII від 12.05.2016
Трояндове Кірове с. Одеська Комінтернівський 1374-VIII від 19.05.2016
Доброслав Комінтернівське смт Одеська Комінтернівський 1465-VIII від 14.07.2016
Курісове Петрівка с. Одеська Комінтернівський 1377-VIII від 19.05.2016
Вишневе Петровського с. Одеська Комінтернівський 1037-VIII від 17.03.2016
Іванове Свердлове с. Одеська Комінтернівський 1353-VIII від 12.05.2016
Тилігульське Червона Нива с. Одеська Комінтернівський 1377-VIII від 19.05.2016
Подільськ Котовськ м. Одеська Котовський 1353-VIII від 12.05.2016
Казбеки Куйбишевське с. Одеська Котовський 1377-VIII від 19.05.2016
Малий Куяльник Чапаєвка с. Одеська Котовський / Куяльницька с-р 1377-VIII від 19.05.2016
Ставки Чапаєвка с. Одеська Котовський / Чапаєвська с-р 1377-VIII від 19.05.2016
Окни Красні Окни смт Одеська Красноокнянський 1377-VIII від 19.05.2016
Новий Орач Червоний Орач с. Одеська Красноокнянський 1353-VIII від 12.05.2016
Вишневе Жовтневе с. Одеська Любашівський 1037-VIII від 17.03.2016
Ставкове Воровського с. Одеська Миколаївський 984-VIII від 04.02.2016
Лібенталь Ленінталь с. Одеська Овідіопольський 1353-VIII від 12.05.2016
Лиманка Мізікевича с. Одеська Овідіопольський 1377-VIII від 19.05.2016
Благодатне Кірове с. Одеська Роздільнянський 1353-VIII від 12.05.2016
Новодмитрівка Друга Ленінське Друге с. Одеська Роздільнянський 1353-VIII від 12.05.2016
Виноградівка Піонерське с. Одеська Роздільнянський 1353-VIII від 12.05.2016
Матильдівка Жовтневе с. Одеська Тарутинський 1377-VIII від 19.05.2016
Дельжилер Дмитрівка с. Одеська Татарбунарський 1353-VIII від 12.05.2016
Торосове Леніне с. Одеська Фрунзівський 1037-VIII від 17.03.2016
Захарівка Фрунзівка смт Одеська Фрунзівський 1377-VIII від 19.05.2016
Петровірівка Жовтень с. Одеська Ширяївський 1353-VIII від 12.05.2016
Армашівка Орджонікідзе с. Одеська Ширяївський 1353-VIII від 12.05.2016
Жуковське Петрівське с. Одеська Ширяївський 1377-VIII від 19.05.2016
Чорний Кут Червоний Кут с. Одеська Ширяївський 1377-VIII від 19.05.2016
Докторове Жовтневе с. Одеська Ширяївський / Новоандріївська с-р 1353-VIII від 12.05.2016
Крижанівка Жовтневе с. Одеська Ширяївський / Орджонікідзіївська с-р 1353-VIII від 12.05.2016
Буци Жовтневе с. Одеська Ширяївський / Старомаяківська с-р 1377-VIII від 19.05.2016
Чорноморськ Іллічівськ м. Одеська 984-VIII від 04.02.2016
Мар'янівка Чапаєвка с. Полтавська Великобагачанський 1377-VIII від 19.05.2016
Степове Жовтневе с. Полтавська Гадяцький 1037-VIII від 17.03.2016
Сергіївка Краснознаменка с. Полтавська Гадяцький 1037-VIII від 17.03.2016
Дачне Радянська Дача с. Полтавська Гадяцький 984-VIII від 04.02.2016
Зарічне Жовтневе с. Полтавська Глобинський 1353-VIII від 12.05.2016
Троїцьке Фрунзівка с. Полтавська Глобинський 1037-VIII від 17.03.2016
Сотницьке Жовтневе с. Полтавська Гребінківський 1037-VIII від 17.03.2016
Польове Паризька Комуна с. Полтавська Гребінківський 1037-VIII від 17.03.2016
Почаївка Ульяновка с. Полтавська Гребінківський 1037-VIII від 17.03.2016
Діброва Чапаєвка с. Полтавська Диканьський 1353-VIII від 12.05.2016
Пірки Комсомольське с. Полтавська Зіньківський 1037-VIII від 17.03.2016
Мартинівка Халтурине с. Полтавська Карлівський 1353-VIII від 12.05.2016
Знаменка Червонознам’янка с. Полтавська Карлівський 1353-VIII від 12.05.2016
Панське Жовтневе с. Полтавська Кобеляцький 1377-VIII від 19.05.2016
Білоконівка Калініне с. Полтавська Кобеляцький 1353-VIII від 12.05.2016
Лебедине Кірове с. Полтавська Кобеляцький 1353-VIII від 12.05.2016
Вітрова Балка Котовське с. Полтавська Кобеляцький 1377-VIII від 19.05.2016
Придніпрянське Радянське с. Полтавська Кобеляцький 1353-VIII від 12.05.2016
Вишневе Свердловське с. Полтавська Кобеляцький 1353-VIII від 12.05.2016
Мирне Фрунзе с. Полтавська Кобеляцький 1037-VIII від 17.03.2016
Степове Чапаєве с. Полтавська Кобеляцький 1353-VIII від 12.05.2016
Кащівка Жовтневе с. Полтавська Козельщинський 1353-VIII від 12.05.2016
Павлики Комінтерн с. Полтавська Козельщинський 1377-VIII від 19.05.2016
Мальці Чапаєвка с. Полтавська Козельщинський 1377-VIII від 19.05.2016
Гора Колгоспна Гора с. Полтавська Комсомольська м-р 1353-VIII від 12.05.2016
Придніпрянське Дзержинське с. Полтавська Кременчуцький 1353-VIII від 12.05.2016
Нова Знам'янка Червона Знам’янка с. Полтавська Кременчуцький 1353-VIII від 12.05.2016
Потоцьківщина Комсомольське с. Полтавська Лохвицький 1037-VIII від 17.03.2016
Жабки Луценки с. Полтавська Лохвицький 1377-VIII від 19.05.2016
Степне Пролетар с. Полтавська Лохвицький 1353-VIII від 12.05.2016
Покровське Жовтневе с. Полтавська Лубенський 1037-VIII від 17.03.2016
Лугове Ленінове с. Полтавська Новосанжарський 1353-VIII від 12.05.2016
Райдужне Оборона Рад с. Полтавська Новосанжарський 1353-VIII від 12.05.2016
Вишневе Куйбишеве с. Полтавська Оржицький 1353-VIII від 12.05.2016
Пальчиківка Кірове с. Полтавська Полтавський 1353-VIII від 12.05.2016
Сем'янівка Кротенки с. Полтавська Полтавський 1353-VIII від 12.05.2016
Коломацьке Куликове с. Полтавська Полтавський 1353-VIII від 12.05.2016
Петрашівка Улянівка с. Полтавська Полтавський 1377-VIII від 19.05.2016
Покровське Жовтневе с-ще Полтавська Решетилівський 1353-VIII від 12.05.2016
Капустяни Фрунзівка с. Полтавська Решетилівський 1377-VIII від 19.05.2016
Рокити Жовтневе с. Полтавська Семенівський 1377-VIII від 19.05.2016
Малинівка Чапаєвка с. Полтавська Семенівський 1037-VIII від 17.03.2016
Вишневе Петрівка с. Полтавська Хорольський 1353-VIII від 12.05.2016
Княжа Лука Улянівка с. Полтавська Хорольський 1377-VIII від 19.05.2016
Скороходове Артемівка смт Полтавська Чутівський 1037-VIII від 17.03.2016
Павлівка Жовтневе с. Полтавська Чутівський 1377-VIII від 19.05.2016
Петрівка Чапаєве с. Полтавська Чутівський 1377-VIII від 19.05.2016
Щасливе Червоне с. Полтавська Чутівський 1353-VIII від 12.05.2016
Степове Щорсівка с. Полтавська Чутівський 1353-VIII від 12.05.2016
Покровське Куйбишеве с. Полтавська Шишацький 1374-VIII від 19.05.2016
Горішні Плавні Комсомольськ м. Полтавська 1377-VIII від 19.05.2016
Заводське Червонозаводське м. Полтавська 984-VIII від 04.02.2016
Острівці Червоне с. Рівненська Дубровицький 1377-VIII від 19.05.2016
П’яннє Радянське с. Рівненська Млинівський 1353-VIII від 12.05.2016
Нова Пляшева Жовтневе с. Рівненська Радивілівський 1377-VIII від 19.05.2016
Новожуків Іскра с. Рівненська Рівненський 1377-VIII від 19.05.2016
Вараш Кузнецовськ м. Рівненська 1377-VIII від 19.05.2016
Узунджи Колхозне с. Севастополь 1352-VIII від 12.05.2016 *
Миколаївка Жовтневе смт Сумська Білопільський 1377-VIII від 19.05.2016
Мелячиха Петрівське с. Сумська Білопільський 1377-VIII від 19.05.2016
Болотишине Радянське с. Сумська Білопільський 1037-VIII від 17.03.2016
Копилове Жовтневе с-ще Сумська Буринський 1377-VIII від 19.05.2016
Василівка Володимирівка с. Сумська Великописарівський 1377-VIII від 19.05.2016
Рідне Воровське с. Сумська Великописарівський 1377-VIII від 19.05.2016
Мирне Комсомолець с. Сумська Великописарівський 1377-VIII від 19.05.2016
Маракучка Петрівське с. Сумська Великописарівський 1037-VIII від 17.03.2016
Пономаренки Радянське с. Сумська Великописарівський 1377-VIII від 19.05.2016
Есмань Червоне смт Сумська Глухівський 1377-VIII від 19.05.2016
Калинівка Комсомольська Комуна с. Сумська Конотопська м-р 1037-VIII від 17.03.2016
Курилівка Жовтневе с. Сумська Конотопський 1377-VIII від 19.05.2016
Базилівка Крупське с. Сумська Конотопський 1377-VIII від 19.05.2016
Спаське Ленінське с. Сумська Кролевецький 1037-VIII від 17.03.2016
Морозівка Петрівка с. Сумська Кролевецький 1377-VIII від 19.05.2016
Божок Червоний Ранок с. Сумська Кролевецький 1377-VIII від 19.05.2016
Степове Жовтневе с. Сумська Лебединський 1037-VIII від 17.03.2016
Яснопілля Комісарівка с. Сумська Лебединський 1037-VIII від 17.03.2016
Мирне Ленінське с. Сумська Лебединський 1037-VIII від 17.03.2016
Слобода Радянське с. Сумська Лебединський 1037-VIII від 17.03.2016
Мельникове Беєве-Комуна с. Сумська Липоводолинський 1377-VIII від 19.05.2016
Суха Грунь Калінінське с-ще Сумська Липоводолинський 1377-VIII від 19.05.2016
Соснівка Жовтневе с. Сумська Недригайлівський 1037-VIII від 17.03.2016
Перетічки Кірове с. Сумська Недригайлівський 1037-VIII від 17.03.2016
Щоми Жовтневе с. Сумська Охтирський 1377-VIII від 19.05.2016
Мирне Іллічівка с. Сумська Охтирський 1037-VIII від 17.03.2016
Соборне Піонер с. Сумська Охтирський 1377-VIII від 19.05.2016
Зарічне Октябрське с. Сумська Путивльський 1037-VIII від 17.03.2016
Гаврилівка Гришине с. Сумська Роменський 1377-VIII від 19.05.2016
Зарічне Свердлове с-ще Сумська Середино-Будська м-р 1037-VIII від 17.03.2016
Четвертакове Кім с. Сумська Середино-Будський 1037-VIII від 17.03.2016
Прогрес Красний Прогрес с-ще Сумська Середино-Будський 1037-VIII від 17.03.2016
Лугове Дзержинське с. Сумська Сумський 1037-VIII від 17.03.2016
Вишневе Жовтневе с. Сумська Сумський 1037-VIII від 17.03.2016
Степне Ленінське с. Сумська Сумський 1377-VIII від 19.05.2016
Мар'їне Пролетарське с-ще Сумська Сумський 1037-VIII від 17.03.2016
Мала Корчаківка Радянське с-ще Сумська Сумський 1037-VIII від 17.03.2016
Діброва Фрунзенка с. Сумська Сумський 1037-VIII від 17.03.2016
Старе Село Червоне с. Сумська Сумський 1377-VIII від 19.05.2016
Яблунівка Червонопрапорне с. Сумська Сумський 1037-VIII від 17.03.2016
Виноградне Радгоспне с-ще Сумська Тростянецький 1037-VIII від 17.03.2016
Погрібки Коротченкове с. Сумська Шосткинський 1037-VIII від 17.03.2016
Лісне Комінтерн с. Сумська Ямпільський 1037-VIII від 17.03.2016
Ольгине Октябрщина с. Сумська Ямпільський 1377-VIII від 19.05.2016
Великі Млинівці Радянське с. Тернопільська Кременецький 825-VIII від 25.11.2015
Соборне Жовтневе с. Тернопільська Тернопільський 984-VIII від 04.02.2016
Нова Гусарівка Червона Гусарівка с. Харківська Балаклійський 1037-VIII від 17.03.2016
Донець Червоний Донець смт Харківська Балаклійський 1353-VIII від 12.05.2016
Степок Червоний Степ с. Харківська Балаклійський 1037-VIII від 17.03.2016
Калинівка Червоний Яр с. Харківська Балаклійський 1037-VIII від 17.03.2016
Слобожанське Жовтневе с-ще Харківська Балаклійський / Асіївська с-р 984-VIII від 04.02.2016
Покровське Жовтневе с-ще Харківська Балаклійський / Пришибська с-р 1037-VIII від 17.03.2016
Високе Жовтневе с. Харківська Барвінківський 984-VIII від 04.02.2016
Рідне Іллічівка с. Харківська Барвінківський 1353-VIII від 12.05.2016
Слобожанське Воровського с. Харківська Близнюківський 1353-VIII від 12.05.2016
Верхове Жовтневе с. Харківська Близнюківський 1465-VIII від 14.07.2016
Батюшки Інтернаціональне с. Харківська Близнюківський 984-VIII від 04.02.2016
Квітневе Кірове с. Харківська Близнюківський 1353-VIII від 12.05.2016
Мирне Петрівське с. Харківська Близнюківський 1353-VIII від 12.05.2016
Кленове Пролетарське с. Харківська Близнюківський 984-VIII від 04.02.2016
Вишневе Радгоспне с. Харківська Близнюківський 1353-VIII від 12.05.2016
Мала Іванівка Володарівка с-ще Харківська Богодухівський 1377-VIII від 19.05.2016
Зарічне Крупської с-ще Харківська Богодухівський 984-VIII від 04.02.2016
Вікторівка Червона Нива с-ще Харківська Богодухівський 1353-VIII від 12.05.2016
Степове Пролетарське с. Харківська Борівський 1037-VIII від 17.03.2016
Соніно Комсомольське с-ще Харківська Великобурлуцький 1353-VIII від 12.05.2016
Курганне Піонер с-ще Харківська Великобурлуцький 1037-VIII від 17.03.2016
Юр'ївка Пролетарка с. Харківська Великобурлуцький 1353-VIII від 12.05.2016
Полковниче Червоноармійське с. Харківська Великобурлуцький 1377-VIII від 19.05.2016
Миколаївка Жовтневе Друге с. Харківська Вовчанський 984-VIII від 04.02.2016
Зарічне Петрівське с. Харківська Вовчанський 1353-VIII від 12.05.2016
Лосівка Пролетарське с. Харківська Вовчанський 984-VIII від 04.02.2016
Вишневе Профінтерн с. Харківська Вовчанський 984-VIII від 04.02.2016
Графське Радянське с. Харківська Вовчанський 984-VIII від 04.02.2016
Бугаївка Революційне с. Харківська Вовчанський 1377-VIII від 19.05.2016
Кирилівка Червоноармійське Друге с. Харківська Вовчанський 984-VIII від 04.02.2016
Симинівка Червоноармійське Перше с. Харківська Вовчанський 1353-VIII від 12.05.2016
Замулівка Жовтневе с. Харківська Вовчанський / Рубіжненська с-р 984-VIII від 04.02.2016
Лиман Жовтневе с. Харківська Вовчанський / Червоноармійська Перша с-р 984-VIII від 04.02.2016
Богданівське Жовтневе с. Харківська Дворічанський 1377-VIII від 19.05.2016
Нова Козача Ілліча с. Харківська Дергачівський 984-VIII від 04.02.2016
Курортне Комунар с-ще Харківська Дергачівський 984-VIII від 04.02.2016
Григорівка Мануїлівка с-ще Харківська Дергачівський 984-VIII від 04.02.2016
Котівка Котовського с. Харківська Зачепилівський 984-VIII від 04.02.2016
Петрівка Петрівське с. Харківська Зачепилівський 984-VIII від 04.02.2016
Олянівка Улянівка с. Харківська Зачепилівський 1037-VIII від 17.03.2016
Перемога Червона Перемога с. Харківська